Tromso Polowanie na zorzę polarną


Galeria


ID - 150 | Tromso Polowanie na zorzę polarną


Powrót Rezerwuj Sprawdź

Czas trwania wycieczki:

4


Terminy i ceny:


Program wycieczki:

1. Dzień Przelot do Tromso, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Wieczorny spacer po Centrum Tromsø, które jest największym drewnianym miastem na północ od Trondheim. nocleg. 2. Dzień g.08:45 Po śniadaniu transfer do Centrum Rekreacyjnego leżącego od Tromso ok. godziny jazdy autobusem. Spotkanie z miejscowym organizatorem fakultatywnie do wyboru: wyprawa psimi zaprzęgami, skutery śnieżne, enifery, spacer w rakietach śnieżnychw. W Centrum Rekreacyjnym przebieramy się w cieplejsze ubrania (kombinezon, rękawiczki, czapki i buty) przed wjechaniem na dzikie obszary. Duża szansa zobaczenia zorzy polarnej. g. 14:30 Powrót do Tromso, wizyta w Polarii – budynku arktycznego akwarium, w którym główną atrakcją są foki brodate. W ogromnych zbiornikach z rybami można również zobaczyć najbardziej popularne gatunki ryb z Morza Barentsa i okolic Svalbardu, nocleg. Fakultatywnie można wziąć udział w rejsie małym stateczkiem po fjordzie w poszukiwaniu zorzy polarnej. Na statku serwowana jest w cenie rejsu kawa, herbata i tradycyjna norweska kolacja rybna. Rejs trwa od g. 20:00 do 23:00, statek zabiera max 12 osób I grupa może wziąć udział w rejsie. 3. Dzień Po śniadaniu spacer do Polarii – budynku arktycznego akwarium, w którym główną atrakcją są foki brodate. W ogromnych zbiornikach z rybami można również zobaczyć najbardziej popularne gatunki ryb z Morza Barentsa i okolic Svalbardu, Spacer przez most do najbardziej rozpoznawalnej budowli miasta jaką jest Arktyczna katedra. Wjazd lub wejście na górę Storsteinen na wysokość 420 metrów nad poziomem morza, gdzie możemy podziwiać zapierające dech w piersi panoramiczne widoki miasta oraz istnieje możliwość zobaczenia zorzy polarnej, powrót do hotelu, nocleg. Fakultatywnie II grupa można wziąć udział w rejsie. 4. Dzień Po śniadaniu przejazd na lotnisko, wylot Program jest ramowy i może ulec drobnej zmianieŚwiadczenia zawarte w cenie:

Świadczenia w ramach ceny - transport: transfer z lotniska i na lotnisko w Tromso transfer do Centrum Rekreacji w okolicy Tromso, powrót - zakwaterowanie: 3 x nocleg w hotelu w Tromso (pokoje 2, 3-osobowe z łazienką,TV - wyżywienie: 3 x śniadanie - pilot na całej trasie wycieczki od Oslo do Oslo - ubezpieczenie NNW i KL - program oraz wszystkie niezbędne rezerwacje w Norwegii (bez rezerwacji smolotów)

Opłaty dodatkowe:

*wyprawa psimi zaprzęgami lub skuterami lub reniferami – 1600 NOK/osoba * Rejs po fjordzie w poszukiwaniu zorzy 1250 NOK/osoba * Wejście do katedry 35 NOK, *wejście do Polarii – 105 NOK

Film:Powrót Rezerwuj Sprawdź
Adres:

Tromso
Na zamówienie dla grup, Polska