Rejs na BORNHOLM ze Świnoujścia (3 dni)


ID - 207 | Rejs na BORNHOLM ze Świnoujścia (3 dni)


Powrót Rezerwuj Sprawdź

Czas trwania wycieczki:

0


Terminy i ceny:


Program wycieczki:

(MOŻLIWE INNE TERMINY na zamówienie dla grup) DZIEŃ PIERWSZY 20.45 odprawa na terminalu promowym w Świnoujściu (miejsce: ul. Dworcowa 1, I piętro na terminalu promowym), zaokrętowanie uczestników na pokład promu Skania, zakwaterowanie w kabinach, animacje dla dzieci, kolacja, 23.00 wypłynięcie promu w morze, czas wolny – możliwość skorzystania z oferty sklepów, barów, dyskoteka,nocleg DZIEŃ DRUGI : 06.30 przypłynięcie do Ystad, 06.00 – 07.30 śniadanie, opuszczenie promu, przeprawa katamaranem na trasie Ystad – Rønne na duńską wyspę Bornholm oddaloną o ok. 100 km od polskiego wybrzeża, wizyta w stolicy wyspy – zwiedzanie Rønne (m.in.: Kościół św. Mikołaja, Rynek, latarnia morska, najmniejszy domek w mieście). przejazd zachodnim wybrzeżem wyspy do Zamku Hammershus – zwiedzanie największego średniowiecznego kompleksu ruin, które są niewątpliwie atrakcją Bornholmu. przejazd północno-wschodnim wybrzeżem wyspy do średniowiecznej osady rybackiej Allinge. Stara cześć miasta o zabudowie ryglowej pochodzi z XVII i XIX wieku. Dziś w Allinge można spróbować świeżo wędzonych śledzi w jednej z tradycyjnych wędzarni*. Podróżując po wyspie zobaczymy także m.in. jeden z czterech kościołów rotundowych, który jest położony w Osterlars, a także wyjątkowe miasteczko Gudhjem o charakterze górskim i Nexo, w którym znajduje się najdalej wysunięty na wschód port rybacki Bornholmu. Następnie przejedziemy do miejscowości Dueodde, gdzie możemy podziwiać jedną z najpiękniejszych plaż na Bornholmie, która zachwyca bielą piasku. powrót do Rønne i czas wolny, przeprawa katamaranem na trasie Ystad – Rønne, przypłynięcie do Ystad, spacer po mieście, 21.30 odprawa na terminalu promowym, zaokrętowanie uczestników na pokład promu Polonia, zakwaterowanie w kabinach, animacje dla dzieci, kolacja, 22.30 wypłynięcie promu w morze, czas wolny – możliwość skorzystania z oferty sklepów, barów, dyskoteka, nocleg DZIEŃ TRZECI: 06.45 przypłynięcie do Świnoujścia, 06.00 – 07.00 śniadanie, opuszczenie promu, zakończenie imprezy,Świadczenia zawarte w cenie:

przejazd promem Skania na trasie Świnoujście – Ystad przejazd promem Polonia na trasie Ystad – Świnoujście miejsce w kabinie podczas rejsu promami kolacja na promie Skania na trasie Świnoujście – Ystad śniadanie na promie Skania na trasie Świnoujście – Ystad kolacja na promie Polonia na trasie Ystad – Świnoujście śniadanie na promie Polonia na trasie Ystad – Świnoujście suchy prowiant w II dniu wyjazdu przeprawa promowa katamaranem na wsypę Bornholm na trasie Ystad – Rønne – i Rønne - Y stad zwiedzanie wyspy Bornholm wg programu bilet wstępu do kościoła rotundowego obsługa i przejazd autokarem na całej trasie wg programu opieka pilota/przewodnika w trakcie trwania wycieczki wgprogramu ubezpieczenie NNW, KL dodatek paliwowy

Opłaty dodatkowe:

UWAGI organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu, kolejności zwiedzania atrakcji turystycznych wymagane minimum uczestników – 30 osób sugerowane kieszonkowe: około 250 DKK (proponujemy obiad w tradycyjnej wędzarni w Allinge – bufet z napojem w cenie 180 DKK/os.) oferta zawiera napoje do posiłków na promie Skania i promie Polonia (kawa lub herbata, woda mineralna, sok 0,2l) dzieci poniżej 3 roku życia – bezpłatnie, bez świadczeń dostępne są również kabiny 3-osobowe w takiej samej cenie jak oferta z kabiną 2-os wymagane jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości do przekroczenia granicy (dowód osobisty lub paszport) animacje dla dzieci na promie Skania i na promie Polonia dostępne są w terminie 11.06-31.08.2015.

Film:Powrót Rezerwuj Sprawdź
Adres:

Bornholm
Na zamówienie dla grup, Polska