FIORDY - Norwegia REJS Z POLSKIM PILOTEM - Statek: MSC POESIA****, Wypłynięcie z WARNEMUNDE (Niemcy)


ID - 237 | FIORDY - Norwegia REJS Z POLSKIM PILOTEM - Statek: MSC POESIA****, Wypłynięcie z WARNEMUNDE (Niemcy)


Powrót Rezerwuj Sprawdź

Czas trwania wycieczki:

8


Terminy i ceny:


Program wycieczki:

Wycieczka 8-dniowa Kraje, które odwiedzisz: NIEMCY – NORWEGIA - DANIA Cruising to nowy sposób zwiedzania świata, niezapomniane wakacje, wspaniała przygoda i mnóstwo atrakcji. Takiej rozrywki nie dostarczy żadna wycieczka czy typowe wczasy. Będąc na statku oglądamy świat z innej perspektywy, odkrywamy wiele ciekawych miejsc, do których nie dotarlibyśmy wykupując tradycyjny pobyt w hotelu. Podczas snu w swoim wygodnym apartamencie, statek przeniesie Cię w nowe miejsce, które zobaczysz i poznasz już o poranku. Wszystko to w standardzie luksusowego 5-gwiazdkowego hotelu, który zadowoli gusta nawet najbardziej wymagającego Klienta. Na pokładzie znajdziesz baseny, kasyna, teatry, kina 4D, galerie handlowe, pola minigolfa oraz wiele innych niezwykłych atrakcji… Program rejsu: 1 Nd. 23.06. WARNEMUNDE, NIEMCY wypł. 19:00 2 Pon. 24.06. DZIEŃ NA MORZU --- --- 3 Wt. 25.06. STAVANGER, NORWEGIA przyp. 07:00 wypł. 16:00 4 Śr. 26.06. FLAAM, NORWEGIA przypł. 07:00 wypł. 17:00 5 Czw. 27.06. HELLESYLT-GEIRANGER przypł.08:00 wypł. 18:00 6 Pt. 28.06. DZIEŃ NA MORZU --- --- 7 Sob. 29.06. KOPENHAGA, DANIA przypł. 08:00 wypł. 18:00 8 Nd. 30.06. WARNEMUNDE, NIEMCY przypł. 08:00 ---Świadczenia zawarte w cenie:

Cena obejmuje: zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii; serwis bagażowy i kabinowy; dojazd autokarem oraz opiekę polskiego pilota, pełne wyżywienie na statku – do dyspozycji restauracja bufetowa, działająca ok. 20h dziennie (śniadanie, lunch, przekąski, podwieczorek, obiadokolacja, nocny bufet) oraz restauracja a la carte (śniadanie lunch, obiadokolacja); napoje z dystrybutorów w restauracji bufetowej -kawa, herbata, woda oraz soki do śniadań; korzystanie z urządzeń sportowo - rekreacyjnych znajdujących się na pokładzie statku (basen, jacuzzi, centrum fitness, boiska wielofunkcyjne);korzystanie z ręczników basenowych i leżaków; udział w imprezach organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, nauka tańca, animacje); Ubezpieczenia KL, NW, CHP i bagażu. Od 26.11.2016 obowiązkowa opłata na TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY w kwocie:10zł/os.

Opłaty dodatkowe:

Cena nie obejmuje: Ewentualnych noclegów w hotelu przed i po rejsie oraz transferów, , napojów zamawianych do posiłków, napojów w barach, w tym napojów gazowanych i alkoholowych, napiwków obowiązujących dla obsługi statku: pasażerowie pow. 2 r.ż. – 5 €/dobę/os., pasażerowie od 12 r.ż. – 10 €/dobę/os., wycieczek fakultatywnych, wydatków osobistych (salon piękności i odnowy biologicznej, fotograf, Internet, itd.), kosztów wymaganych wiz, transferów na statek w przypadku spóźnienia się na godzinę wypłynięcia). Istnieje możliwość wykupienia pakietu ALL-INCLUSIVE RESTAURANT & BAR DRINKS: 26 €/dzień/os. dorosłą, dzieci od 3 r.ż. do 17 r.ż. – 12€/dzień.

Film:Powrót Rezerwuj Sprawdź
Adres:

NORWEGIA - Fiordy
Rejsy statkami wycieczkowymi, Polska