Promem na Bornholm - autokarowe zwiedzanie wyspy


ID - 249 | Promem na Bornholm - autokarowe zwiedzanie wyspy


Powrót Rezerwuj Sprawdź

Czas trwania wycieczki:

17h


Terminy i ceny:


Program wycieczki:

9.00 spotkanie uczestników wycieczki na Terminalu Promowym w Świnoujściu zaokrętowanie na prom 10.00 wyjście promu ze Świnoujścia 12.00 program rozrywkowy dla dzieci relaks na pokładzie 13.00-15.00 obiad na promie 16.00 przyjście promu do Rønne 16.20-19.15 autokarowe zwiedzanie północnej części wyspy przejazd zachodnim wybrzeżem wyspy w kierunku północnym, po drodze mijamy: Hasle z nietypowym, jak na tradycyjny Bornholm portem, w którym stare zabudowania kontrastują z bardzo nowoczesnymi domkami wypoczynkowymi; Helligdomsklipperne – przepiękne wybrzeże północnej części wyspy z poszarpane klifami, pełny skalnych labiryntów i jaskiń; postój przy ruinach i fortyfikacjach Zamku Hammershus — największy w Skandynawii zespół ruin średniowiecznego zamku, malowniczo położone na klifie. Allinge miasto- gospodarz corocznego festiwali jazzowego wraz z sąsiednim Sandvig pełnym wiekowych domków rybackich i starych luksusowych hoteli, usytuowane na skalistym wybrzeżu z wciśniętymi w granitowe zatoczki plażami, malowniczymi uliczkami oraz ciepłolubną roślinnością tworzą atmosferę śródziemnomorskiej riwiery. Gudhjem -miasteczko z największym w Danii holenderskim wiatrakiem, miasto artystów o niesamowitej atmosferze z charakterystycznymi kominami wędzarni śledzi — bornholmskiego przysmaku. Osterlars Kirke najstarszy i największy kościoł rotundowy na wyspie. Najważniejsza atrakcja na wyspie owiane tajemnicą Templariuszy kościoły rozbudzają wyobraźnię zwiedzających i urzekają swoja niepowtarzalną architekturą. powrót do Rønne 20.00 wyjście promu z Rønne wieczór rozrywki -relaks na pokładzie, zakupy w sklepie 02.00 przyjście promu do Świnoujścia, wyokrętowanie * zakończenie wycieczki * możliwość noclegu na promie w Świnoujściu, po opłaceniu kabiny. Cena noclegu w zależności od wybranej kategorii kabiny ***** W dniu 27.07.2019 spotkanie uczestników zaplanowane jest na godz. 11:00 ponieważ prom ze Świnoujścia wypływa o godz. 12:00. W zwiazku z tym w programie wycieczki zmianie ulegają godziny*****Świadczenia zawarte w cenie:

- przejazd promem na trasie Świnoujście - Rønne -Świnoujście - obiad na promie -autokarowe zwiedzanie północnej części wyspy -opieka pilota/ przewodnika -ubezpieczenie KL i NNW Signal Iduna Bezpieczne Podróże Standard​

Opłaty dodatkowe:

Kabina 2-os bez okna -110 PLN( obowiązek wykupienia całej kabiny ) Kabina 2-os z oknem -130 PLN ( obowiązek wykupienia całej kabiny ) Kabina 3-os bez okna -125 PLN ( obowiązek wykupienia całej kabiny ) Kabina 3-os z oknem-145 PLN ( obowiązek wykupienia całej kabiny ) Kabina 4-os bez okna -140 PLN ( obowiązek wykupienia całej kabiny ) Kabina 4-os z oknem -160 PLN ( obowiązek wykupienia całej kabiny )

Film:Powrót Rezerwuj Sprawdź
Adres:

Bornholm
WYCIECZKI jednodniowe, Polska