Prywatny rejs exclusivnym katamaranem Fee Bird 39


ID - 280 | Prywatny rejs exclusivnym katamaranem Fee Bird 39


Powrót Rezerwuj Sprawdź

Czas trwania wycieczki:

na zamowienie


Terminy i ceny:


Program wycieczki:

Ekskluzywny prywatny rejs katamaran typy houseboat Free Bird 39 (ze sternikiem) ********************************** Proponujemy niepowtarzalny sposób na spędzenie wolnego czasu, czyli prywatny rejs luksusowym apartamentem, którym możemy poruszać się po wodach Krainy 44 wysp lub zacumować w dowolnie wybranym przez siebie miejscu wspomnianej krainy. W celu zapewnienia pełnego komfortu, do dyspozycji oddajemy nowoczesną jednostkę pływającą typu houseboat, której celem jest idealny wypoczynek połączony z rekreacją z domieszką wspaniałych widoków. Katamaran zapewnia komfortową i cichą żeglugę po rezerwacie przyrody, po wstecznej delcie Świny. Dużym atutem katamaranu Free Bird są tarasy, tylny i przedni oraz ok. 40 m2 taras górny z którego można oglądać przepiękne widoki rozlewiska wstecznej delty Świny i podziwiać zachód słońca. Na górny taras wchodzimy szerokimi i bezpiecznymi schodami. Z tylnego trapu zamontowanego poniżej poziomu apartamentu możemy bezpiecznie zanurzać się w wodzie, wejść na pokład po zamontowanej na tylnym trapie drabince. Katamaran typu apartament wyposażony jest w dwie sypialnie, duży salon z aneksem kuchennym wyposażonym w płytę ceramiczną, lodówkę i pochłaniacz oparów, zlewozmywak, rozkładaną kanapę oraz ławo-stół, wyposażenie jadalno-kuchenne, grill, silnik zaburtowy Evinrude 90 KM z wyposażeniem, ster strumieniowy. Organizacja uroczystości rodzinnej, intymnego i spokojnego rejsu wieczoru zostanie zapamiętane na bardzo długo. Prywatny rejs to idealny sposób na odetchnięcie i odstresowanie się w natłoku pracy i życiowych zajęć. Bez względu na to, jaki cel przyświeca organizacji rejsu warto zadbać by goście wynieśli niezapomniane wrażenie a takim zapewne będzie rejs prywatnym katamaranem po krainie 44 wysp. Dzięki temu, iż houseboat przemieszcza się wolno to uczestnicy rejsu mają możliwość nie ograniczonego dostępu do przyrody i podglądania naturalnych siedlisk ptaków. _____Rejsy organizujemy w dniach i godzinach wg. uzgodnień z wynajmującym____ Istnieje możliwość organizowania rejsów z muzyką, konferencji, szkoleń oraz rejsów dla małych grup (max 12 osób) WYMAGANA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA.Świadczenia zawarte w cenie:

Wynajem ze sternikiem oraz rejs po rozlewisku Krainy 44 wysp *** w sezonie: godzina 500 pln poza sezonem: godzina 400 pln ***wynajem do własnej dyspozycji na minimum 5 godziny, w cenie napoje ciepłe i zimne, zupa rybna i grill na pokładzie. Istnieje możliwość noclegu w apartamencie na wodzie - cena do indywidualnego uzgodnienia Pływamy przez akweny wodne, naturalne odnogi cieśniny Świny, kanały, pomiędzy wyspami, wysepkami Wstecznej Delty Świny. Podczas rejsu turyści mają okazję zapoznać się z dziesiątkami tajemnic przyrody, fascynujących miejsc i krajobrazów.

Opłaty dodatkowe:

istnieje możliwość przygotowania cateringu wg. osobnej kalkulacji Rezerwacja: Biuro Turystyki Skandynawskiej "Fregata" ul. Żeromskiego 1 72-600 Świnoujście e-mail: rezerwacje@fregata.pl kom. 605 393 777

Film:Powrót Rezerwuj Sprawdź
Adres:

Świnoujście
Rejsy katamaranem - Kraina 44 wysp, Polska