NOWOŚĆ!!!! Rejs promem BEZPOŚREDNIO ze Świnoujścia do Szwecji i 16km mostem do Kopenhagi (Dania). Wyjazd godz. 00:10 (wycieczka promowo-autokarowa)


ID - 142 | NOWOŚĆ!!!! Rejs promem BEZPOŚREDNIO ze Świnoujścia do Szwecji i 16km mostem do Kopenhagi (Dania). Wyjazd godz. 00:10 (wycieczka promowo-autokarowa)


Powrót Rezerwuj Sprawdź

Czas trwania wycieczki:

24 godziny


Terminy i ceny:

1.2024.06.26 Cena:Brak miejsc  6.2024.07.31 Cena:440 PLN Godz.00:10
2.2024.07.03 Cena:440 PLN Godz.00:10  7.2024.08.07 Cena:440 PLN Godz.00:10
3.2024.07.10 Cena:440 PLN Godz.00:10  8.2024.08.14 Cena:440 PLN Godz.00:10
4.2024.07.17 Cena:440 PLN Godz.00:10  9.2024.08.21 Cena:440 PLN Godz.00:10
5.2024.07.24 Cena:440 PLN Godz.00:10  10.2024.08.28 Cena:440 PLN Godz.00:10

Program wycieczki:

Wycieczka 1-dniowa
Promem do Szwecji, mostem do Kopenhagi - wycieczka promowo-autokarowa

00:10 spotkanie uczestników wycieczki z pilotem przy biurze Fregata, ul. Żeromskiego 1, przejazd tunelem na przeprawę promową w Świnoujściu

01:00 zaokrętowanie na prom. Na promie do dyspozycji podróżnych, sala wypoczynku z fotelami lotniczymi, sala zabaw dla dzieci, pomieszczenie do wypoczynku ze stołami i fotelami, pokład słoneczny, wydzielone miejsce dla palaczy, restauracja, bar, sklep

02.00 wyjście promu ze Świnoujścia, (istnieje możliwość wykupienia kabiny). W połowie rejsu będziemy mieli okazję podziwiać przepiękne wybrzeże kredowe wyspy Rugia. Podróż promem to nie tylko sposób na dotarcie do celu, ale także moment odpoczynku i relaksu, gdzie każdy podróżny może znaleźć coś dla siebie. Czas spędzony na pokładzie promu to doskonała okazja do oderwania się od codziennych trosk i cieszenia się chwilą wspaniałej podróży. Podczas rejsu można spędzić czas w miłym towarzystwie, delektując się pięknymi widokami otaczającego nas morza i nieba. Możemy porozmawiać z rodziną i przyjaciółmi, dzieląc się wzajemnie swoimi historiami i wspomnieniami. To doskonała okazja do pogłębienia relacji i zbliżenia się do siebie. Ponadto, podczas rejsu możemy poznać nowych ludzi i nawiązać nowe znajomości, co może prowadzić do fascynujących rozmów i wymiany doświadczeń. Rejs to nie tylko podróż, ale również czas na budowanie wartościowych relacji z innymi ludźmi.

08.00 przyjście promu do Trelleborga

08.30 przejazd autokarem do centrum Malmö, spacer zabytkowym deptakiem. Pokazanie najciekawszych miejsc stolicy południowej Szwecji - Malmö : m.in. Rynek Główny Stortorget z zabytkową zabudową i Pomnikiem Karola X Gustawa , Lilla Torg rynek starego miasta, Ratusz Miejski, Ribersborg – nadmorska kilkukilometrowa promenada z widokiem na cieśninę Oresund, Turning Torso. Przejazd do Kopenhagi drugim co do długości mostem na świecie łączący dwa państwa. Przejeżdżając nad cieśniną Oresund między Szwecją a Danią, czujesz się jakbyś podróżował z jednego świata do drugiego. Most wznosi się majestatycznie nad wodami cieśniny, tworząc imponującą konstrukcję architektoniczną. Widok na niekończącą się taflę wody otaczającą most sprawia, że poczujesz się jak na skraju świata. Gdy docierasz do sztucznej wyspy, gdzie most przechodzi w podwodny tunel, zaczynasz odczuwać atmosferę tajemniczości i niezwykłości. Tunel prowadzi Cię pod wodą, otulając Cię swoją ciszą i urokiem. Z każdym kilometrem przemieszczasz się między dwoma krajami, ale także między różnymi światami – światem powietrza i światem wody. Po opuszczeniu tunelu wkraczasz na ląd, ale poczujesz wciąż lekkie dreszcze emocji przeżytych podczas tej podróży. Przejazd nad cieśniną Oresund to nie tylko podróż fizyczna, ale także podróż emocjonalna, która zostawi w Tobie trwałe wrażenie i wspomnienie niezapomnianego przeżycia. W stolicy Danii, Kopenhadze, czeka nas wiele niesamowitych atrakcji. Będziemy podziwiać Syrenkę Kopenhaską, fontannę Bogini Gefion oraz odprawę warty Gwardii Królewskiej przy barokowym pałacu Amalienborg. Zwiedzimy też Kościół Marmurowy, malowniczą dzielnicę portową Nyhavn, Ratusz Miejski i pomnik Andersena. Spacer po ulicy Stroget, najdłuższym deptaku Północnej Europy, pozwoli nam odkryć najmodniejsze sklepy oraz podziwiać występy licznych artystów, muzyków i kuglarzy. Dodatkowo, istnieje możliwość wzięcia udziału w fakultatywnym rejsie po kanałach Kopenhagi. To będzie niezapomniana podróż!

17:00 Spotkanie w miejscu wcześniej umówionym i żegnamy stolicę Danii, gdzie otaczają nas malownicze uliczki pełne kolorowych domów i urokliwych kawiarenek. Po opuszczeniu miasta, przed nami rozciągają się niekończące się pola zieleni, przejeżdżamy przez klimatyczne wsie i małe miasteczka, gdzie czas zatrzymał się na chwilę. Kolejny etap naszej podróży poprowadzi nas przez urocze wyspy duńskie, obsypane kolorowymi kwiatami i zielonymi łąkami. Nasza duńska trasa kończy się w Gedser, gdzie czeka na nas baza promowa. Przed nami rozpościera się widok na szerokie morze i błękitne niebo, które sprawiają, że zapominamy o codziennych troskach i zatracamy się w magicznej atmosferze tego miejsca. To idealne zakończenie naszego pobytu w Danii.

20:00 Przeprawa promowa do niemieckiego portu Rostok, to podróż pełna możliwości relaksu. Na pokładzie promu, który płynie około 2 godziny, podróżni mogą skorzystać z baru, w którym można napić się gorącej kawy lub zimnego piwa, a w restauracji spróbować pysznych dań podczas krótkiej przerwy w podróży. Widok z pokładu promu zachwycający - błękitne morze rozciąga się na horyzoncie, a mewy krążą wokół statku, dodając uroku całej podróży. Można poczuć lekki powiew wiatru we włosach i delektować się chwilą spokoju i ciszy, tylko przerywanej odgłosami fal uderzających o burtę.

ok. 00:30 Przyjazd do Świnoujścia, zakończenie wycieczki

Program jest ramowy i może ulec zmianie
*OBOWIĄZKOWE WAŻNE DOKUMENTY TOŻSAMOŚCI (paszport lub dowód osobisty)*

_______________________________________________________________________________
W Szwecji obowiązują korony szwedzkie a w Danii obowiązują korony duńskie aczkolwiek w punktach z pamiątkami można płacić Euro ale przyjmują tylko papierkowe i wydają w koronach szwedzkich lub duńskich.
Na wycieczce można płacić wszędzie kartą płatniczą.
Wolny czas jest przewidziany ale pod warunkiem , że program wycieczki będzie zrealizowany.
Możliwość posiłku będzie w czasie wolnym lub podczas rejsu promami.
Zalecamy własny prowiant, który można również spożywać na promach.Świadczenia zawarte w cenie:

Oferta zawiera:
✯ rejs promem na trasie Świnoujście - Trelleborg
✯ rejs promem na trasie Gedser - Rostok
✯ przejazd autokarem na całej trasie wycieczki
✯ opieka pilota - przewodnika na całej trasie wycieczki
✯ ubezpieczenie KL i NNW
Do dyspozycji gości na promie: sklepy, restauracja, kawiarnia, kącik dla dzieci

Opłaty dodatkowe:

✯ Przejazd przez cieśninę Øresund: 12,00 €
✯ Rejs kanałami po Kopenhadze: 8,00 €


✯kabina dla 2 - 4 osób - 480 zł

Film:Powrót Rezerwuj Sprawdź
Adres:

Kopenhaga, Trelleborg, Malmo
WYCIECZKI jednodniowe, Polska

© FREGATA.PL - BIURO TURYSTYKI SKANDYNAWSKIEJ | Wykonanie: AISEOWEB.COM ©2024

Logowanie | Kontakt