Biuro Turystyki Skandynawskiej Fregata jest firmą rodzinną i działa od 1sytcznia 2000 roku specjalizującą się w organizacji wycieczek do Skandynawii, jego założyciel oraz współpracownicy pracują w branży turystycznej ponad 25 lat zdobywając doświadczenie i pozytywnie budując wizerunek firmy.
Siedziba Biura Turystyki Skandynawskiej Fregata znajduje się w Świnoujściu przy ul. Żeromskiego 1 oraz przy ul. Uzdrowiskowej 20.
Biuro działa na podstawie zezwolenia na prowadzenie działalności organizatora turystyki Nr Z-055/99 wydanego przez Wojewodę Zachodniopomorskiego.Gwarancję ubezpieczeniową biuro posiada w AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. nr.05.208.920

Nasze biuro jest przede wszystkim TOUROPERATOREM specjalizującym się w organizowaniu i sprzedaży wycieczek do Skandynawii i jest zaliczane do czołowych organizatorów wycieczek do Norwegii i pozostałych krajów skandynawskich. Jesteśmy Oficjalnym Przedstawicielem na Polskę największego na Bałtyku Towarzystwa Promowego "SCANDLINES" oraz agentem bałtyckich linii promowych Polferries i TT-Line. Na terenie Świnoujścia biuro nasze posiada do wynajęcia ponad 30 luksusowych apartamentów, oraz wiele miejsc noclegowych na kwaterach prywatnych, pensjonatach i hotelach.

Najbardziej popularne kierunki to: Fiordy, Oslo, Kopenhaga, Sztokholm, Helsinki, letnie wyprawy na lodowiec, zimowe wyjazdy do Laponii i na narty w Norwegii (Lillahammer, Geilo, Hemsedal). Oferujemy zarówno wycieczki objazdowe z bogatym programem zwiedzania, jak i te nastawione głównie na wypoczynek. Własne środki transportu (autobusy, minibusy, van’y) pozwalają nam na obsługę grup od 7 do nawet 300 osób. Oprócz wyjazdów katalogowych organizujemy również na życzenie wyjazdy grupowe i indywidualne.

Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zaplanować i zorganizować każdy rodzaj wycieczki: wyjazdy motywacyjne, spotkania biznesowe, wyjazdy na targi i konferencje (również na promach), wyjazdy specjalistyczne: dla prawie wszystkich grup zawodowych, wyjazdy dla wędkarzy, narciarzy, rowerzystów, motocyklistów, płetwonurków, amatorów golfa, kajakarzy. Z naszych usług korzystało i korzysta wiele znanych i czołowych firm Polski.

Wszystkie nasze wycieczki prowadzone są przez dobrze przygotowanych pilotów i przewodników.
Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę organizowanych przez nas imprez.

W latach 2001 - 2017 otrzymaliśmy tytuł biura Nr 1 w Polsce organizującego wycieczki do Heide Parku w Niemczech

W 2004 otrzymaliśmy nominację do nagrody Prezydenta Miasta Świnoujścia "Trytyn 2004" w kategorii "Turystyka, rekreacja i wypoczynek"

Jesteśmy Członkiem

Polskiego Związku Organizatorów Turystyki
Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej
Świnoujskiej Organizacji Turystyki
Północnej Izby GospodarczejProponujemy Państwu noclegi w naszych apartamentach, mieszkaniach, kwaterach prywatnych hotelach i pensjonatach

Proszę kliknąć na tego linka by przejść na naszą stronę rezerwacji on-line www.noclegi.fregata.plZapraszam do współpracy
Ryszard Szczepański
 

© FREGATA.PL - BIURO TURYSTYKI SKANDYNAWSKIEJ | Wykonanie: AISEOWEB.COM ©2023

Logowanie | Kontakt