DZIEŃ KOBIET w Skandynawii (DANIA-NORWEGIA) ostatnie miejsca tylko na zapytanie


ID - 314 | DZIEŃ KOBIET w Skandynawii (DANIA-NORWEGIA) ostatnie miejsca tylko na zapytanie


Powrót Rezerwuj Sprawdź

Czas trwania wycieczki:

4 dni


Terminy i ceny:

1.2024.03.07 Cena:Brak miejsc      

Program wycieczki:

Dzień 1 - 07.03.2023
g. 22:00
Wyjazd z Poznania w kierunku Szczecina i dalej do Hirtshals (Dania)
Dzień 2 - 08.03.2024
g. 01:00 Wyjazd ze Szczecina - Kołbaskowo (stacja Orlen)
g. 18:00 zaokrętowanie na promie w wybranej kabinie, obiadokolacja (opcja) w formie bufetu skandynawskiego z szerokim wyborem potraw i napojów. Wieczór rozrywki z gwarancją udanej zabawy. Miłośnicy zakupów mogą wybrać się do sklepów wolnocłowych i dokonać wyboru z oferowanego szerokiego asortymentu.
Nocny rejs do malowniczego Stavanger.

Dzień 3 - 09.03.2024
g. 07:00 po śniadaniu wyokrętowanie, objazd krainy fjordów ze scenerią zachodniego wybrzeża Norwegii. Stavanger i jego okolice oferują wiele atrakcji i pięknych miejsc, które zachęcają do zwiedzania. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić to miejsce: Stavanger słynie z jednego z najlepiej zachowanych średniowiecznych centrów w Norwegii. Gamle Stavanger to wąskie uliczki, kolorowe domki z białym drewnem i urokliwa atmosfera, która przenosi cię w czasie, Katedra w Stavanger, znana jako Stavanger domkirke, to imponujący gotycki kościół z XIII wieku. Jest on również najstarszą katedrą w Norwegii.
Stavanger położony jest nad pięknym Lysefjordem, który oferuje malownicze krajobrazy. Chętni będą mogli odwiedzić wiele interesujących muzeów, takich jak Norweskie Muzeum Oleju i Gazu, w którym można dowiedzieć się o historii norweskiego przemysłu naftowego. Stavanger i jego okolice pełne są niesamowitych krajobrazów, w tym zapierających dech w piersiach gór i wodospadów, to raj dla miłośników przyrody.
g. 19:00 zaokrętowanie na promie w wybranej kabinie, obiadokolacja (opcja) w formie bufetu skandynawskiego z szerokim wyborem potraw i napojów. Wieczór rozrywki z gwarancją udanej zabawy. Miłośnicy zakupów mogą wybrać się do sklepów wolnocłowych i dokonać wyboru z oferowanego szerokiego asortymentu. Nocny rejs do Hirtshals,

Dzień 4 - 10.03.2024
g. 08:00 Po śniadaniu na promie wyokrętowanie i przejazd do Skagen, najdalej na północ wysuniętego punktu Dani z rybackim miasteczkiem. W tym miejscu łączą się wody Morza Bałtyckiego z wodami Morza Północnego, można tu zaobserwować, jak fale uderzają o siebie i tworzą imponujące efekty wizualne. Będziemy mieli też okazję zobaczyć Råbjerg Mile, dużą poruszającą się wydmę, która jest największą w Europie Północnej. Wydma stopniowo przenosi się na wschód, zmieniając krajobraz regionu. Jest to unikalne miejsce, które oferuje możliwość spacerów po piasku i obserwowania dynamicznego procesu tworzenia się wydm. To tylko kilka z wielu atrakcji turystycznych, jakie oferuje Skagen.
To malownicze miasto zachwyca swoimi pięknymi krajobrazami, kulturą i sztuką. Jeśli jesteś miłośnikiem natury i historii, z pewnością znajdziesz tu wiele interesujących miejsc do odwiedzenia.
g. 12:00 wyjazd do Polski, przyjazd do Szczecina około północy, do Poznania około g. 03:00
Kolejność zwiedzania miejsc oraz usytuowanie noclegów i przepraw promowych w czasie podróży może ulec zmianieŚwiadczenia zawarte w cenie:

✯autokar na całej trasie wycieczki po Skandynawii (Poznań – Szczecin - Poznań)
✯międzynarodowa przeprawa promowa na trasie Dania – Norwegia - Dania
✯wyżywienie: 2 x śniadanie na promach
✯miejsce w kabinie 3-,4-osobowej z łazienką na dwóch promach
✯opieka pilota-przewodnika
✯ubezpieczenie NNW i KL
✯obowiązkowe opłaty na TFG i TFP

Opłaty dodatkowe:

Opłaty dodatkowe wg. uznania uczestników:
✯obfita kolacja w formie skandynawskiego bufetu z napojami na promie – 35 euro/osoba/rejs
✯dopłata do kabiny 2-osobowej – 100 pln/osoba/na dwóch promach

Film:Powrót Rezerwuj Sprawdź
Adres:

Norge
Wycieczki kilkudniowe, Polska

© FREGATA.PL - BIURO TURYSTYKI SKANDYNAWSKIEJ | Wykonanie: AISEOWEB.COM ©2024

Logowanie | Kontakt